V Niedziela zwykła - 5 lutego 2023 r

- Dziś o godz. 16.00 zebranie Koła Różańcowego. Nieszpory i adoracja Najświętszego Sakramentu z racji pierwszej niedzieli miesiąca o godz. 17.45.

- Teatr Tańca Szansa działający przy parafii św. Anny zaprasza do obejrzenia spektaklu, który odbędzie się dzisiaj, w niedzielę o godz.16.00 w sali niebieskiej domu parafialnego. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych.

- Trwają katechezy dla młodzieży i dorosłych. Katechezy odbywają się w poniedziałki i czwartki o godz. 20.00 w auli czerwonej w domu parafialnym – serdecznie zapraszamy!

- W najbliższy wtorek o godz. 18.00 w domu parafialnym w sali nr 4 odbędzie się spotkanie młodych. Serdecznie zapraszamy młodzież z parafii i nie tylko.

- W sobotę 11 lutego, we wspomnienie Matki Bożej z Lourdes, będziemy obchodzić Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy chorych na Mszę św. w sobotę o godz. 10.00. Podczas tej Mszy św. będzie okazja do spowiedzi i zostanie udzielony sakrament chorych. Prosimy, aby pomóc osobom starszym i chorym w przyjściu do kościoła.

- Za tydzień z racji ferii zimowych nie będzie Mszy św. dla dzieci o godz. 11.30 w domu parafialnym.

- 19 lutego po Mszy św. o godz. 13.00 zapraszamy na koncert muzyki organowej Jana Sebastiana Bacha w wykonaniu naszego organisty Marcina Szynkielewskiego.

- Prasa katolicka i Informator parafialny są przy wyjściu z kościoła.

 

Slideshow
x