I Niedziela Wielkiego Postu - 21 luty 2021 r.

- Dziś o godz. 17.45 Gorzkie żale z nauką pasyjną.

- Dziś o godz. 15.00 i 16.00 Msza św. dla dzieci komunijnych.

- Wielki Post jest czasem szczególnej troski o biednych i potrzebujących. Przy ołtarzu św. Anny wystawiony jest kosz, do którego możemy składać dary żywnościowe oraz środki czystości. Jest również skarbona z jałmużną wielkopostną. 

- W piątki Wielkiego Postu Droga krzyżowa: dzieci o godz. 17.00, dorośli o godz. 17.45 i młodzież o godz. 19.15.

- Trwają katechezy dla młodzieży i dorosłych. Głoszone są w poniedziałki i czwartki o godz. 20.00 w kościele.

- Nasza Parafialna Caritas poszukuje nowej lokalizacji. Serca darczyńców są tak szerokie, że obecny lokal nie jest w stanie pomieści wszystkich otrzymywanych darów. Dlatego jeśli ktoś jest w stanie nas wspomóc w znalezieniu nowego pomieszczenia o powierzchni około 150 - 200 m. kw. na terenie miasta Piaseczno, to prosimy o kontakt.

- W przyszłą niedzielę zostanie przeprowadzona ogólnopolska zbiórka do puszek na rzecz Dzieła pomocy misjonarzom.

- Przypominamy, że w każdy czwartek od porannej Mszy św. do godz. 20.30 w kaplicy Krzyża jest wystawienie Najświętszego Sakramentu, czas osobistej modlitwy i adoracji.

- Zapraszamy do wspólnego odmawiania Koronki do Miłosierdzia Bożego w kaplicy Krzyża od poniedziałku do piątku o godz. 15.00.

- Do końca kwietnia można przekazać 1% podatku dochodowego na rzecz organizacji pożytku publicznego. W przedsionku kościoła znajdują się ulotki informujące jak wypełnić formularz zeznania podatkowego PIT, poprzez który możemy przekazać 1% podatku dochodowego na rzecz naszej parafialnej Caritas.

Slideshow
c