XXV NIEDZIELA ZWYKŁA - 19 września 2021 r.

- Dziś o godz. 16.00 Msza św. dla dzieci, które przygotowują się do I Komunii św. i ich rodziców. Spotkanie dla rodziców jutro, w poniedziałek o godz. 19.30 w domu parafialnym.

- Dziś Nieszpory o godz. 18.00.

- Tydzień temu rozpoczął się kurs przedmałżeński dla narzeczonych. W najbliższy poniedziałek jest jeszcze możliwość dołączenia do grupy. Spotkanie jutro o godz. 20.00 w domu parafialnym.

- 25 września, w sobotę organizujemy jednodniową pielgrzymkę autokarową do Lasek, Choszczówki i do katedry na Stare Miasto w Warszawie. Są  to miejsca związane z osobami beatyfikowanymi: Matką Różą Czacką i Kardynałem Stefanem Wyszyńskim. Wyjazd o godz. 8.00 a powrót o godz. 18.00. Zapisy w zakrystii.

- W piątek o godz. 17.00 w domu parafialnym odbędzie się zebranie Oddziału Akcji Katolickiej.

- Ruch Światło-Życie - Oaza zaprasza na spotkanie modlitewne w najbliższy piątek po Mszy wieczornej do Auli Złotej domu parafialnego. Będziemy rozważać i modlić się o wyzwolenie ze zniewoleń duchowych m.in. fałszywego obrazu siebie. Serdecznie zapraszamy młodzież oraz osoby dorosłe.

- 25 września, w sobotę o godz. 11.00 zapraszamy na spotkanie kandydatów na ministrantów wraz z rodzicami. Natomiast spotkanie dla wszystkich ministrantów z naszej parafii będzie w najbliższą sobotę o godz. 12.30. Obydwa spotkania odbędą się w kościele.

- Za tydzień w niedzielę o godz. 18.30 Msza św. w intencji Ojczyzny.

- Przy wyjściu z kościoła jest prasa katolicka i Informator parafialny.

Slideshow
z