XXV Niedziela Zwykła - 24 września 2017 r.

Ogłoszenia duszpasterskie
 1. Dziś Nieszpory o godz. 18.00 i Msza Św. w intencji Ojczyzny o godz. 18.30.

 2. Dziś o godz. 16.00 i 19.30 zapraszamy do naszego Niebieskiego Kina na projekcję filmu: Teraz i w godzinę śmierci. Dokument stara się odpowiedzieć na pytanie, jak wielką bronią w walce ze złem jest modlitwa różańcowa.

 3. W przyszłą niedzielę, 1 października Msza Św. dla dzieci komunijnych i ich rodziców o godz. 15.00 i 16.00.

 4. Za tydzień o godz. 16.00 spotkanie Koła Różańcowego w domu parafialnym, o 17.30 nabożeństwo różańcowe połączone z procesją eucharystyczną z racji I niedzieli miesiąca.

 5. W niedzielę, 1 października zapraszamy na spotkanie uczniów klas III gimnazjum, którzy w tym roku planują rozpocząć przygotowanie do sakramentu bierzmowania. Spotkanie odbędzie się w domu parafialnym o godz. 19.30. Na to spotkanie zapraszamy również rodziców.

 6. Na cmentarzu parafialnym  przy ul. Kościuszki został wybudowany i poświęcony grób dzieci nienarodzonych. Informujemy, że ten zbiorowy grób służy wszystkim, którzy chcieliby godnie pochować nienarodzone dziecko.

 7. Komenda Policji w Piasecznie, za naszym pośrednictwem, prosi, aby nie parkować pojazdów na ulicy Kościelnej w miejscach do tego nie wyznaczonych. Wkrótce będzie egzekwowane łamanie zakazu parkowania.

 8. W domu parafialnym mieści się Biuro Hospicjum Domowego i jest czynne we wtorki i piątki. Pracownicy Hospicjum przyjmują zgłoszenia pomocy terminalnie chorym. Bliższe informacje w Informatorze parafialnym przy wyjściu z kościoła.

 9. Zapraszamy na rekolekcje ewangelizacyjne Odnowy w Duchu Świętym. Rekolekcje prowadzą do spotkania z Bogiem i do pogłębionej decyzji oddania się Chrystusowi jako Panu. Zapraszamy na rekolekcje w poniedziałki o godz. 19.30 do domu parafialnego od 2 października.

 10. 7 października, w sobotę organizujemy wyjazd do granicy z Białorusią na modlitwę w intencji Ojczyzny. Zapisy w zakrystii.

 11. Organizujemy pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach 7-14 maja 2018. Program pielgrzymki jest w zakrystii i tam przyjmowane są zapisy. Liczba miejsc ograniczona.

 12. W punkcie prasowym jest do nabycia prasa katolicka. W Gościu niedzielnym polecamy tekst: Siła wierności w małżeństwie. Skąd czerpać siłę?; w tygodniku Idziemy polecamy artykuł: O piciu na trzeźwo – wino jest dziełem Boga, pijaństwo dziełem diabła; w Niedzieli polecamy artykuł: Księża z pogotowia – o ratownikach duchowych, którzy są dostępni 24 godziny na dobę wszędzie tam, skąd można się dodzwonić. Przy wyjściu z kościoła Informator Parafialny.

Slideshow
Nasz Kościół