XXXIII Niedziela Zwykła - 19 listopada 2017 r.

Ogłoszenia duszpasterskie
 1. Dziś Nieszpory o godz. 18.00.

 2. Dzisiaj o godz. 15.00 i 16.00 Msza św. dla dzieci, które przygotowują się do I Komunii św. Spotkanie dla rodziców jutro, w poniedziałek o godz. 19.30 w domu parafialnym.

 3. Dziś zapraszamy do naszego Niebieskiego Kina o godz. 16.00 i o godz. 19.30 na film o uzdrawianiu relacji z Bogiem i bliskimi.

 4. Pan organista roznosi poświęcone opłatki na stół wigilijny.

 5. Zebranie  Akcji Katolickiej w piątek o godz. 19.15  w domu parafialnym.

 6. W najbliższą niedzielę, 26 listopada  o godz. 18.30  Msza św. w intencji Ojczyzny. Po Mszy św. zapraszamy na spotkanie z senator Anną Marią Anders w domu parafialnym. Szczegóły w gablocie i na tablicy ogłoszeń.

 7. Nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach: 7-14 maja 2018. Program pielgrzymki i zapisy w zakrystii.

 8. 25 listopada przypada wspomnienie bł. Alojzego i Marii Quattrocchich. Z tej okazji zapraszamy małżeństwa z naszej parafii na Mszę św. o godz. 10.00 w niedzielę 26 listopada, by za wstawiennictwem tej pierwszej beatyfikowanej pary małżeńskiej prosić o umocnienie na wspólnej drodze do świętości. Podczas Eucharystii nastąpi odnowienie przyrzeczeń małżeńskich.Zapraszamy w imieniu małżeństw z Domowego Kościoła.

 9. Za tydzień w niedzielę po Mszach św. przed kościołem odbędzie się kiermasz używanych zabawek. Dochód z kiermaszu będzie przeznaczony na pomoc misjom prowadzonym przez Siostry Pasterzanki.

 10. Koło Przyjaciół Radia Maryja w Piasecznie zaprasza na pielgrzymkę do Torunia w 26-tą rocznicę Radia Maryja. Wyjazd 2 grudnia, w sobotę o godz. 5.00 sprzed kościoła św. Anny. Zapisy w sklepie z dewocjonaliami przy ul. Szkolnej 13.

 11. Stowarzyszenie Gama zaprasza na koncert z okazji 10-lecia swojego istnienia oraz 15 rocznicy powstania, przy naszej parafii, warsztatów muzycznych. Zapraszamy wszystkie rodziny muzykujące o przygotowanie prezentacji i włączenie się w obchody. Koncert odbędzie się 25 listopada 2017r. o godz. 16.30. Informacje na plakatach.

 12. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej w punkcie prasowym. W Gościu niedzielnym jest kalendarz na 2018 rok; w tygodniku Niedziela polecamy ciekawy wykład kardynała Saraha: Zagubiona Europa. Przy wyjściu z kościoła jest Informator Parafialny.

Slideshow
20171001