V Niedziela zwykła - 10 lutego 2019 r.

1. Dzisiaj przed kościołem Caritas zbiera ofiary dla potrzebujących pomocy. Nieszpory o godz. 18.00.

2. Siostry Pasterzanki zapraszają na spotkanie Wspólnotę Stowarzyszonych Rodziny Pasterzańskiej dzisiaj o godz. 15.30 do domu przy ul. Zgoda 14.

3 W poniedziałek, 11 lutego we wspomnienie Matki Bożej z Lourdes, będziemy obchodzić Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy chorych na Mszę św. w poniedziałek o godz. 10.00. Podczas tej Mszy św. będzie okazja do spowiedzi i zostanie udzielony sakrament chorych. Prosimy, aby pomóc osobom starszym i chorym w przyjściu do kościoła.

4. 11 lutego o godz. 20.00 w domu parafialnym rozpoczynają się katechezy dla dorosłych. Dorośli, którzy jeszcze nie przyjęli sakramentu bierzmowania, mogą przygotować się do jego przyjęcia poprzez wysłuchanie katechez.

5. Za tydzień o godz. 16.00 Msza św. dla dzieci komunijnych.

6. W przyszłą niedzielę ofiary złożone na tacę, będą na potrzeby związane z rozbudową domu parafialnego. Ta rozbudowywana część, będzie służyć mam wszystkim, jak również na potrzeby osób biednych i bezdomnych. Będzie wyposażona w windę i pomieszczenia wielofunkcyjne. Składamy serdeczne Bóg zapłać za zrozumienie i życzliwą pomoc.

7. Do końca kwietnia można przekazać 1% podatku dochodowego na rzecz organizacji pożytku publicznego. W przedsionku kościoła znajdują się ulotki informujące jak wypełnić formularz zeznania podatkowego PIT, poprzez który możemy przekazać 1% podatku dochodowego na rzecz naszej parafialnej Caritas.

8. W punkcie wydawania prasy jest najnowsza prasa katolicka. Przy wyjściu z kościoła jest Informator parafialny.

Slideshow
anna