V Niedziela Wielkiego Postu – 26 marca 2023 r.

- Dziś rozpoczęły się rekolekcje wielkopostne i potrwają do środy. Rekolekcje prowadzi ks. Piotr Jutkiewicz. Porządek nabożeństw rekolekcyjnych od poniedziałku do środy będzie następujący:

  • Msza św. z nauką o godz. 8.00, 10.00, i 18.30. O godz. 20.00 Msza św., po której będzie nauka rekolekcyjna dla studentów, młodzieży pracującej i dorosłych i na zakończenie każdego dnia, po nauce rekolekcyjnej, wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja.

Rekolekcje zawierzenia św. Józefowi

Wspólnota Mężczyzn św. Józefa (Communitatis Virorum Sancti Josephi – CVJ) zaprasza wszystkich mężczyzn do przeżycia rekolekcji zawierzenia św. Józefowi.

Zapraszamy na pierwsze spotkanie które odbędzie się w dniu 22.III. 2023r. (środa) o godzinie 19:15 w domu parafialnym w sali nr 2 przy kościele św. Anny w Piasecznie (kolejne spotkania w każdą środę).

(...)Najdroższy: weź udział w trudach i przeciwnościach znoszonych dla Ewangelii mocą Bożą!(...)
2Tm 1,8b-10

Raport z Caritasu

W dniach 2-5.03.23 aby lepiej skorzystać z okresu Wielkiego Postu i oddać się w ręce Pana podopieczni Caritas przeżywali dni skupienia i modlitwy w Ośrodku Apostolstwa Trzeźwości w Zakroczymiu. Tegorocznym tematem była uczciwość zgodnie z mądrością z Księgi Przysłów „Uczciwość prawych poprowadzi ich, lecz grzeszników zgubi ich przewrotność”.

Jasełka 2023

Na platformie iTV Piaseczno możemy zobaczyć przedstawienie jasełek, które odbyły się w naszym domu parafialnym. Zostały one przygotowane przez młodzież i rodziny z naszych wspólnot. Zapraszamy do oglądania:

Oczekiwana inwestycja - POMÓŻMY W ROZBUDOWIE DOMU PARAFIALNEGO

Parafia św. Anny posiada duży dom parafialny, który jest w pełni wykorzystywany na potrzeby różnych grup, wspólnot, na potrzeby dzieci, młodzieży, dorosłych i osób starszych. Jednak dla sprawniejszego funkcjonowania domu parafialnego potrzebna jest winda, dodatkowa klatka schodowa i duża sala - pomieszczenie wielofunkcyjne, ze szczególnym przeznaczeniem na spotykania przy stole. Parafia przygotowała odpowiedni projekt rozbudowy domu i od listopada 2017 r. trwają prace budowlane. Koszty całej inwestycji są dosyć wysokie, ale potrzeba takiej inwestycji jest jeszcze większa.